AVUKAT EVİ'NE MİSAFİR KABULÜ HAKKINDA
Tarih: 27.09.2011 23:00:00| Okunma Sayısı: 3900

          Niğde Barosu Avukat Evi ‘nin daha iyi hizmet vermesi, Avukat Evi ‘nin kuruluş amacı ve meslektaşlarımızın sıkıntı yaşamaması adına meslektaşlarımızın anne, baba, kardeş, eş ve çocukları haricindeki yakınlarının misafir listesine alınacaktır.

 Meslektaşlarımızın Avukat Evi‘ne devamlı gelmek isteyen misafirlerinin, misafir listesine kayıt için meslektaşlarımızın referans olmaları şartıyla misafirlerine ait 1 adet Nüfus Cüzdan Sureti, 1 adet Vesikalık Fotoğraf getirmeleri ve misafirlerinin baro kaleminden temin edebilecekleri başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Başvurular tamamlandığında Yönetim Kurulu‘nda başvurular değerlendirilecek ve misafir adına Baro Özel Hesabımıza 150,00 TL. ( bir yıllık aidat ) yatırıldığına dair dekont istenecektir. Baro Yönetim Kurulumuz misafir listesine alınan misafirin ismini listeden silmeye yetkili olup, misafirin ismi listeden silindiğinde Baro hesabına yatırılıp dekonta yansıyan miktarın listeden silinme tarihi itibariyle geçen süreye ait miktar ay hesabı düşüldükten sonra misafire iade edilecek ve listeden silinen misafir Niğde Barosu Avukat evine alınmayacaktır.

 Meslektaşlarımızın misafir listesine kayıt edilmeyen misafirlerinin sadece geçici olmak şartıyla meslektaşlarımız refakatinde girişine müsaade edilecek ve bu misafirlerinin Avukat Evi ‘ne girişinin devamlılık arz etmesi durumunda yukarıdaki esaslar uygulanarak misafir listesine kaydı talep edilecektir.

             Not: Avukat evine girişte misafir getirebilme hakkı sadece meslektaşlarımıza tanınmış bir hak olmakla, avukat evinden faydalanan adliye personeli ve avukat kâtiplerine avukat evine girişte misafir getirebilmelerine yeni bir düzenlemeye kadar müsaade edilmeyecektir.  
 
                                                                                                 Niğde Barosu Yönetim Kurulu Adına
                                                                                                 Baro Başkanı                                                                                                
                                                                                                Av. Osman ÇİMEN
 
 

07.10.2022
AV. EMİN ALPER ÖZTÜRK
BARO BAŞKANI

BARO LEVHASI


© Web sitesi hizmeti Türkiye Barolar Birliği tarafından verilmektedir.