ŞİDDETLE KINIYORUZ..

Hatay'ın İskenderun ilçesinde (29.07.2020) akşam saatlerinde bir kafeteryada eşi ve çocuklarıyla oturan Hatay Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez, kolluk güçleri tarafından Genel Bilgi Taraması (GBT) sırasında kimlik sorulunca “dayanağınız ne?” demesi ve belge-karar sorması üzerine ‘biz devletiz’ denilerek ve zor kullanılarak, hukuksuz bir şekilde gözaltına alınmıştır. Hatay Barosu Başkanı Av. Ekrem DÖNMEZ 'e, ailesine, meslektaşlarımıza ve tüm yargı camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
Okuma Sayısı:41| Haber Tarihi:30.07.2020

ZİYARET

Baro Başkanı ve Genel Sekreteri Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğretim üyesi Bilal GÜNAYDIN ve Niğde İl Sağlık Müdürü Dursun KOÇ 'u makamında ziyaret etti.
Okuma Sayısı:51| Haber Tarihi:29.07.2020

BAŞIMIZ SAĞOLSUN

Mersin 'in Mut ilçesinde Askerlerimizi taşıyan otobüsün devrilmesi sonucu Şehit olan Askerlerimize Allah 'tan Rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı; yaralanan askerlerimize acil şifalar dileriz.
Okuma Sayısı:31| Haber Tarihi:27.07.2020

ZİYARET

Baro Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Niğde Cumhuriyet Başsavcısı Önder YENİÇERİ 'yi, Niğde Belediye Başkanı Emrah ÖZDEMİR 'i ve Niğde İl Emniyet Müdürü Ömer Faruk KARATAŞ 'ı makamlarında ziyaret etti.
Okuma Sayısı:269| Haber Tarihi:23.07.2020

BAŞIMIZ SAĞOLSUN

Dün gece ve bu sabah gelen iki acı haberle kahrolduk. Van'da keşif görevi yapan uçak Artos Dağı'na düştü. Kazada ikisi pilot, beşi teknik personel yedi emniyet personeli şehit düştü. Siirt 'te Terör örgütüne yönelik operasyonda çıkan çatışmada iki Özel Harekat polisimiz şehit düştü. Şehitlerimize Allah 'tan Rahmet, kederli ailelerine ve milletimize başsağlığı dileriz.
Okuma Sayısı:56| Haber Tarihi:16.07.2020

Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir. Niğde Barosu olarak tüm darbe girişimlerinin karşısındayız. 15 Temmuz gecesi şehit olan yurttaşlarımızı saygı ve rahmetle anıyoruz..
Okuma Sayısı:55| Haber Tarihi:15.07.2020
12.08.2020
AV. OSMAN ÇİMEN
BARO BAŞKANI

BARO LEVHASI


© Web sitesi hizmeti Türkiye Barolar Birliği tarafından verilmektedir.